استراتژیست

چگونه در کسب‌وکارتان پیشرو باشید

The Strategist

be the leader your business needs

نویسندگان: سینسیا مونتگومری

مترجم: محمدرضا عاطفی

کتاب استراتژیست یک چشم انداز جدید درباره حیاتی ترین نقش یک رهبر ارائه می‌دهد. “آیا شما یک استراتژیست هستید؟” این اولین سؤالی است که سینتیا مونتگومری از صاحبان مشاغل و مدیران ارشدی که از سراسر جهان در دوره آموزش عالی اجرایی وی شرکت می‌کنند، می پرسد. شرکت کنندگان ابتدا این سوال را جدی نمی‌گیرند اما با پایان یافتن برنامه، آن‌ها نمی توانند تصور کنند که شرکت‌های‌شان بدون داشتن یک استراتژیست خوب به موفقیت دست یابند. در این کتاب مونتگومری رهبران را با اساسی ترین سوال پیش روی آن‌ها روبرو می‌کند: آیا این شرکت واقعا اهمیت دارد؟ با انجام این کار ، او نشان می‌دهد که استراتژی فقط ابزاری برای پیشی گرفتن از رقبا نیست. این قدرتمندترین وسیله‌ای است که یک رهبر برای شکل دادن به خود یک شرکت دارد.

در کتاب استراتژیست مونتگومری همه رهبران مشاغل (چه آنها که یک شرکت جهانی دارند و چه آن‌ها که یک کسب‌وکار کوچک دارند) را در معرض دیدگاه های ارزشمند مدیران ممتاز قرار می‌دهد. مونتگومری با پالایش تجربیات و بینش‌های مختلف، به رهبران کمک می‌کند تا مهارت‌ها و حساسیت‌های لازم را برای استراتژیست شدن در خود پرورش دهند

جزئیات بیشتر

تاریخ انتشار: بهار 99

نوبت چاپ: اول

تیراژ: هزار نسخه

تعداد صفحات:

قطع:

شابک:

درباره نویسندگان
Montgomeryheadshotcolor
_

سخن بزرگان درباره کتاب

_
اشوک واسودوان
مدیرعامل تیستی بیت

مونتگومری در کتاب مفرح خود، همه‌ی ما را در نقش یک استراتژیست قرار می‌دهد. در هر کجای دنیا، چه یک دانش آموز باشید، چه یک معلم یا یک تمرین کننده استراتژی، همراه داشتن این کتاب برای استراتژیست شدن و شکل دادن آینده خود و محیط خود بسیار مفید است.