شتاب

ایجاد چابکی استراتژیک برای دنیایی به سرعت در حال تغییر

The Accelerate

Building Strategic Agility for a Faster-moving World

نویسندگان: جان کاتر

مترجم: محمدرضا عاطفی

امروزه یک صحنه آشنا در سازمان‌ها وجود دارد که تکرار می‌شود: یک تهدید رقابتی جدید یا یک فرصت بزرگ پدیدار می‌شود. شما به سرعت یک ابتکار استراتژیک را در پاسخ به آن ایجاد می‌کنید و بهترین افراد خود را می‌گمارید تا تغییرات لازم به بهترین نحو انجام شوند. سرانجام این تغییر صورت می‌گیرد اما سرعت آن کافی نیست یا به اندازه کافی موثر نیست. از این رهگذر، ارزش واقعی از بین می رود و در نهایت، همه چیز در بازار به وضعیت اولیه باز می‌گردد. چرا این سناریو اینقدر زیاد در صنایع و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان تکرار می شود؟ در کتاب شتاب جان کاتر، کارشناس مدیریت تغییر و نویسنده کتاب‌های پرفروش، پاسخی جالب به این سوال و چارچوب قدرتمند جدیدی برای رقابت و پیروزی در دنیای متلاطم امروز ارائه می‌دهد.

جزئیات بیشتر

تاریخ انتشار: زمستان 98

نوبت چاپ: اول

تیراژ: هزار نسخه

تعداد صفحات: 206

قطع: وزیری

شابک: 8-3-96505-600-978

قیمت: 44000 تومان

درباره نویسندگان
kotter
_

سخن بزرگان درباره کتاب

_
مارک بنیوف
مدیرعامل سیلزفوس

کسب وکارهای زیادی در سطح جهان از راهنمایی‌های کتاب DNA نوآوران استفاده کرده‌اند. این کتاب به شما نشان می‌دهد همه چیز از کجا آغاز می‌شود. این کتاب اجزای اساسی نوآوری و ایجاد تغییر در جهان را نمایان می‌کند.

اسکات کوک
مدیرعامل اینتوئیت

کتاب DNA نوآوران درباره چگونگی دستیابی به نوآوری و تفکر تازه است که ریشه نوآوری است. این کتاب شامل ده‌ها ترفند ساده است که هر شخص و هر تیمی می توانند از آن‌ها برای کشف ایده‌های تازه برای حل مشکلات مهم استفاده کنند. همین الان این کتاب را بخرید و همین امشب آن را بخوانید. اگر این کار را انجام دهید شما از فردا بیشتر یاد خواهید گرفت، خلاق‌تر خواهید بود، و الهام‌بخش تر خواهید بود.

ای.جی. لافلی
مدیرعامل پی‌اند‌جی

من بیش از یک دهه با کلینتون کریستنسن  در زمینه نوآوری کار کرده‌ام و امروز می توانم  ببینم که کتاب DNA نوآوران به وسیله مطرح کردن بینش‌هایی که درباره علت نوآوری می‌باشند، تفکر ما را در این زمینه قوی‌تر می‌کند. و همچنین باعث پیشرفت ما در رقابت و رشد می‌شود.

TechCrunch
وب سایت اخبار تکنولوژی

روند دگرگون‌سازی نوآورانه در کتاب‌های کریستنسن به خوبی نشان داده می‌شود. اگر شما شروع به خواند کتاب‌های او نکرده‌اید چیز مهمی را از دست داده اید.